جهان ساب

یک هفته تا فصل 6 سریال the 100

یک هفته تا فصل 6 سریال the 100

دسته بندی : وبلاگ تاریخ : دوشنبه 22 آوریل 2019

یک هفته تا فصل 6 سریال the 100

بالاخره پس از یک سال انتظار هیجان انگیز فصل 6 سریال the 100 به زودی و چهارشنبه هفته بعد یعنی 11 اردیبهشت ماه سال 1398 پخش خواهد شد. بدون شک انتظار ها برای این فصل بیشتر از هر فصل دیگری است چرا که شاید چیزی که در پایان فصل 5 دیدیم همان چیزی بود که از زمان شروع سریال منتظر دیدنش بودیم و به نحوی امیدوار بودیم همچین اتفاقی بیافتد.

 

یادآوری فصل 5

پس از گذشت 5 سال از انفجار گروهی غریبه از فضا به زمین آمدند و تنها نقطه سرسبز کره زمین را برای خود میخواستند و این باعث شد تا جنگی بین زمینی های متحد شده به مردمان آسمان و غریبه های حدید شکل بگیرد و در نهایت باعث نابودی تنها نقطه ی قابل زیستن کره زمین شدند. پس از آن آنها با سفینه شارمین و گروهش به سفینه بزرگ که به نظر قبلا یکجور زندان فضایی بوده است میروند و  تصمیم میگیرند تا احیای دوباره کره زمین در کپسول های خواب بمانند.

طبق پیشبینی که کرده بودند 10 سال برای احیای زمین کافی بود اما پس از 28 سال مانتی متوجه میشود که کره زمین دیگر قابل سکونت نخواهد بود و شروع به جست و جوی سیاره ای دیگر میکند و بالاخره پس از 30 سال موفق میشود پروژه الیجس را که به نظر میرسید پروژه استخراج سازی است را رمزگشایی کند و سیاره ی قابل سکونت را پیدا کند.

مانتی تصمیم میگیرد ماموریت مطلع سازی دیگران از نقشه خود و همچنین بیدار کردن آنها را به فرزند خودش جوردن بدهد بدهد چرا که به نظر میرسید زمان  مورد نیاز برای رسیدن به سیاره جدید از طول عمر او بیشتر است و بدین ترتیب جوردن داخل کپسول خواب زمانبندی شده میرود و پس از 125 سال از ترک زمین بیدار میشود و کلارک و بلامی را از همه چیز مطلع میسازد.

 

فصل 6 سریال the 100

همانطور که در اول پست نیز اشاره شد فصل 6 سریال the 100 هفته دیگر شروع میشود و اماده ایم تا شاهد اتفاقات جدیدی که در سیاره جدید داستان صدی ها میافتد ، باشیم. سوال های زیادی در مورد سیاره جدید وجود دارد ، مثل اینکه خالقان پروژه الیجس سه چه کسانی بودند ؟ آیا کسی از انها قبلا به سیاره جدید رفته بود یا نه. و مهم تر از همه آیا آن سیاره خالی از سکنه بود تا انسان های برای زندگی به آن حجوم ببرند یا زندگی بیگانه ای در آنجا جریان است؟. طبق اطلاعات بدست امده از تریلر فصل 6 چیزی که مسلم است آنها در سیاره جدید تنها نیستند و بدون شک یک زندگی صلح آمیز و رویایی در انتظار صدی ها نیست و باید انتظار سورپرایز بزرگی را از سیاره جدید و فصل 6 داشته باشیم.

پس از انتشار هر قسمت فصل 6 سریال the 100 زیرنویس فارسی آن در کمترین زمان ممکن در سایت جهان ساب و پست زیر متشر خواهد شد  :

دانلود زیرنویس فارسی سریال the 1001,522 مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.