جهان ساب

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ارباب حلقه ها : یاران حلقه

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

دانلود زیرنویس فارسی ارباب حلقه ها 1

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings 1

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

ژانر : فانتزی | ماجراجویی | درام

محصول :ایالات متحده آمریکا

کارگردان : Peter Jackson

ستارگان :   Elijah Wood , Ian McKellen , Orlando Bloom

اطلاعات بیشتر : IMDB

خلاصه داستان فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring : همه چیز با ساختن حلقه های بزرگ جادویی آغاز شد، سه حلقه برای اِلف ها که فناناپذیر ، خردمند و زیباترین موجودات بودند، هفت حلقه برای حکمرانان کوتوله ها که معدن های بزرگی داشتند و سازنده تالار های درون کوهستان بودند و 9 حلقه برای انسان ها که تشنه قدرت بودند.

در هر یک از این حلقه ها قدرت و اراده لازم برای حکومت به بر هر نژادی وجود داشت اما همه آنها فریب خورده بودند چرا که حلقه دیگری نیز ساخته شده بود ، در سرزمین موردور در میان شعله های آتش “کوه نابودی” فرمانروای تاریکی سائرون مخفیانه حلقه ای بی همتا ساخت تا به وسیله آن حلقه های دیگر را تحت اختیار خود بگیرد، حلقه ای برای فرمان دادن به همه آنها.

یکی پس از دیگری شهر های آزاد سرزمین میانه بر اثر قدرت حلقه سقوط کردند اما عده ای نیز مقاومت کردند ، اخرین سپاه متحد انسان ها و اِلف ها برای مقابله با ارتش موردور لشکر کشی کردند و در دامنه کوه نابودی برای آزادی سرزمین میانه جنگیدند ، زمانی که همه امید ها تمام شده بود ایسیلدور پسر پادشاه با شمشیر پدرش دست سائرون را قطع کرد و سائرون دشمن مردم آزاد سرزمین میانه شکست خورد.حلقه به ایسیلدور رسید و او تنها شانس را برای نابود کردن حلقه برای همیشه داشت. اما قلب انسان ها به راحتی فاسد میشد ، او تصمیم گرفت حلقه را برای خود نیگه دارد. اما حلقه به ایسیلدور خیانت و باعث مرگش شد و چیزهایی که نباید فراموش میشدند از یاد رفتند. تاریخ به افسانه تبدیل شد و افسانه به اسطوره تبدیل شد و به مدت 2500 سال خبری از حلقه نشد تا اینکه… .

از بازیگران نسخه اول این فیلم میتوان ازAndy Serkis که در فیلم های black panter و War for the Planet of the Apes و Sean Bean نام برد که در سریال Game of Thrones نقش ند استارک را داشته و همانند این سریال در این فیلم نیز در قسمت اول به قتل میرسد 😐 .

دانلود زیرنویس فارسی فیلم ارباب حلقه ها 1 :

 7,474 مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.