جهان ساب

لیست بهترین فیلم های که در سال 2018 اکران شدند

بهترین فیلم های سال 2018

دسته بندی : وبلاگ تاریخ : دوشنبه 26 نوامبر 2018

معرفی برخی از بهترین فیلم های سال 2018

بهترین فیلم های سال 2018

به جرعت میتوان گفت که سال 2018 یکی از بهترین سال ها برای دنیای سینما بوده است، زیرا در این سال آثار بسیار قدرتمندی اکران شد که سینمای هالیوود را تکان داد. اگر از دنبال کنندگان سینمای جهان میباشد حتما متوجه شده اید که در این سال تعداد فیلم های ابرقهرمانی بسیار زیاد بود. من فکر میکنم که علت این موضوع میتواند این باشد که سازندگان فیلم ها سود بیشتری در اینگونه فیلم ها میبینند و سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه میکنند. در این مقاله سعی خواهیم داشت تا به معرفی تعدادی از این فیلم ها بپردازیم با ما همراه باشید.

 

روش انتخاب بهترین فیلم های سال 2018

به عنوان یکی از نویسنده های جهان ساب میتوانم به جرعت بگویم که سایت های دانلود زیرنویس فارسی بهتر میتوانند همچین لیستی اعلام کنند! چرا که ما هر روز با فیلم های مختلفی سروکار داریم، واکنش های کاربران نسبت به فیلم را در کامنت های آنها مشاهده میکنیم. پس بگی نگی روزانه اطلاعاتی در زمینه فیلم ها کسب میکنیم ، البته این نمیتواند تنها معیار بهتر بود یک فیلم را سنجش کند ولی خب دوست داشتم یک لیستی از بهترین فیلم ها را با آمار به دست آمده از شما کاربران عزیز منتشر کنم.

 

 

فیلم Avengers Infinity War 2018

خب اول بریم سراغ پر بازدید ترین پست سال 2018 جهان ساب، بله فیلم ابرقهرمانی اونجرز جنگ بینهایت همان طور که در اول اشاره کردم در سال 2018 اکثر فیلم هایی که در صدر جدول باکس آفیس بودند، کامیک و ابرقهرمانی بودند. انتقام جویان جنگ بی نهایت نیز از این قاعده مستثنا نیست و به جرعت میتوان گفت بهترین فیلم ابرقهرمانی میباشد که تا به حال بر روی پرده سینما ها رفته است.

 

بهترین فیلم های سال 2018

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Avengers Infinity War

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا

زبان: انگلیسی

بودجه: 321,000,000 دلار

فروش: 678,815,482 دلار

تاریخ انتشار: 27 آپریل 2018

لینک های مرتبط: زیرنویس فارسی فیلم Avengers Infinity War 2018

 

 

فیلم Mission Impossible Fallout 2018

مگر میشود که تام کرو در فیلمی بازی کند و آن فیلم معروف نشود! ماموریت غیرممکن فال اوت در حال حاضر آخرین قسمت منتشر شده از سری ماموریت غیر ممکن میباشد، که به عنوان دومین فیلم برتر سال 2018 از نگاه جهان ساب انتخاب شده است. علت انتخاب این فیلم به عنوان یکی از برترین ها این بود که به محض انتشار کم کیفیت ترین نسخه فیلم کاربران به شدت ما را تحت فشار گذاشتند تا زودتر زیرنویس فارسی این فیلم را آماده کنیم.

 

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Mission Impossible Fallout

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا  | نروژ | فرانسه | چین

زبان: انگلیسی | فرانسوی

بودجه: 178,000,000 دلار

فروش: 791,107,538 دلار

تاریخ انتشار: 27 جولای 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم Mission Impossible Fallout 2018

 

 

 

فیلم Deadpool 2 2018

باز هم ابرقهرمانی! ددپول شخصیت کامیکی که جدیدا مورد توجه قرار گرفته است. این شخصیت که برای اولین بار در سری ایکس من متولد شد اولین فیلم جداگانه خود را از دنیای مارول در سال 2016  با فیلم Deadpool 2016 تجربه کرد. بعد از موفق ظاهر شدن این فیلم، سازندگان تصمیم گرفتند تا دومین قسمت را نیز بسازند. که موفق هم شدند چرا که این فیلم در لیست پرفروش ترین فیلم های 2018 قرار گرفته است. اگر از طرفدارن فیلم های کامیک میباشد این فیلم را از دست ندهید.

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Deadpool 2

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا

زبان: انگلیسی | چینی | اسپانیایی | روسی

تاریخ انتشار: 18 می 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم Deadpool 2018

 

 

 

فیلم Bumblebee 2018

در زمان نوشتن این مقاله هنوز این فیلم منتشر نشده است، ولی با توجه به حجم استقبال کاربران دنیای اینترنت، من به شما اطمینان میدهم که این فیلم نیز یکی از بهترین فیلم های 2018 خواهد بود. این فیلم که میشود گفت اسپین آفی از سری Transformers میباشد زمان خیلی قبل تز ز رخ دادن داستان ترنسفورمز ها رخ میدهد. این فیلم داستان گذشته بامبلبی را روایت میکند که در کنار دختری جوان میباشد.

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Bumblebee | Brighton Falls

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا

زبان: انگلیسی

تاریخ انتشار: 21 دسامبر 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم Bumblebee 2018

 

 

 

فیلم Venom 2018

همانطور که در اول مقاله اشاره شد، سال 2018 سال فیلم های ابرقهرمانی میباشد، البته کمی سخت است که ونوم را فیلمی ابرقهرمانی بنامیم. این فیلم داستانش را از کامیک بوک ها الهام گرفته است، ونوم را میتوان ضدقرمان نامید! مانند ددپول که در بالا ذکر شد. من فیلم Venom را در لیست بهترین فیلم های سال 2018 قرار دادم چون چند هفته ای میشود که روزی نیست که کاربران درباره زیرنویس این فیلم سوال نپرسند.

 

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Venom

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا | چین

زبان: انگلیسی

بودجه: 100,000,000 دلار

تاریخ انتشار: 5 اکتبر 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم Venom 2018

 

 

 

فیلم Aquaman 2018

آکوا من نام فیلمی ابرقهرمانی کمپانی دی سی میباشد که قرار است به زودی بر روی پرده سینما های جهان برود، از روی استقبال کاربران و با توجه به بازیگرانی چون نیکل کیدمن، آمبر هرد میتوان به راحتی گفت که این فیلم نیز قرار است به یکی از برترین فیلم های سال شود. کمپانی دی سی نسبت به مارول کمی کند عمل کرده است، در این سال که سال فیلم های ابرقهرمانی از طرف من نام گذاری شده 😀 دی سی کمی تنبل بوده است.

 

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Aquaman

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا | استرالیا

زبان: انگلیسی

تاریخ انتشار: 21 دسامبر 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم Aquaman 2018

 

 

 

فیلم Fantastic Beasts 2018

جنایات گرینده والد نام دومین قسمت از سری فیلم جنایات گرینده والد میباشد، این سری در واقع اسپین آف سری فیلم هری پاتر میباشد که داستان آن کمی قبل تر از خود سری هری پاتر رخ میدهد. در این فیلم پرفسور دامبلدور جوان میباشد و مدرسه جادوی او نیز تازاه تاسیس میباشد. پیش بینی میکنیم که این فیلم نیز جز بهترین فیلم های سال باشد، پس این فیلم زا از دست ندهید.

 

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا | بریتانیا

زبان: انگلیسی | فرانسوی

تاریخ انتشار: 16 نوامبر 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم Fantastic Beasts 2018

 

 

فیلم Bohemian Rhapsody 2018

حماسه کولی نام فیلمی میباشد که زندگی گروه کوئین را روایت میکند، تمرکز فیلم بیشتر بر روی وکال گروه یعنی Freddie Mercury میباشد. از آنجا که این گروه زمانی خیلی پر طرفدار بود و با در نظر گرفتن بازیگر های ماهر این فیلم میتوان گفت که این فیلم نیز قرار است یکی از بهترین فیلم های سال 2018 میلادی باشد.

 

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Bohemian Rhapsody | Untitled Freddie Mercury Biopic

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا | بریتانیا

زبان: انگلیسی

تاریخ انتشار: 2 نوامبر 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم Bohemian Rhapsody 2018

 

 

فیلم The Predator 2018

تقریبا همه ما قسمت های قبلی این سری را به یاد داریم که آرنولد با این موجود فضایی مبارزه میکند، این فیلم نیز داستان متفاوتی از این موجود را روایت میکند، بنا به قوی بودن نویسنده های این فیلم و آشنا بودن نام فیلم احساس کردم که میتواند در این لیست قرار بگیرد.

 

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: The Predator

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا | کانادا

زبان: انگلیسی | اسپانیایی

تاریخ انتشار: 14 سپتامبر 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم The Predator 2018

 

 

 

فیلم Robin Hood 2018

رابین هود را همه ما میشناسیم، زیرا در کودکی با کارتون و در بزرگسالی با فیلم های رابین هود بزرگ شده ایم، شخصی که از ثروتمند ها دزدی میکند و آن را میان مردم فقیر پخش میکند، با توجه به این موارد کم لطفی است که این فیلم را توی این لیست من درآوردی بهترین فیلم های سال قرار ندهم.

 

بهترین فیلم های سال 2018

 

اطلاعات فیلم:

نام کامل: Robin Hood: Origins

کشور سازنده: ایالات متحده آمریکا

زبان: انگلیسی

تاریخ انتشار: 21 نوامبر 2018

لینک های مرتبط:  زیرنویس فارسی فیلم Robin Hood 2018

 

 

جمع بندی لیست بهترین فیلم های 2018

در این مقاله سعی شد تا جایی که میشود چند فیلم را از بین فیلم های امسال انتخاب کنیم. به هر حال به آخر سال 2018 رسیدیم، امسال فیلم های بسیار خوبی اکران شدند که در این مقاله سعی شد به تعدادی از آنها اشاره کنیم. اگر شما فکر میکنید که جای خالی فیلمی در این لیست احساس میشود، میتوانید نام فلیم را از طریق کامنت ها به ما اعلام کنید. پیشنهاد میکنم که فیلم هایی که در لیست بالا ذکر شد را دانلود کنید و همراه با زیرنویس فارسی از فیلم لذت ببرید.

 2,598 مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.