جهان ساب

بالاخره زمان انتشار فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فرا رسید : بررسی کلی سریال و فصل آخر

بالاخره زمان انتشار فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت فرا رسید

 

اگر از طرفداران سریال های آمریکایی میباشید، حتی اگر این سریال را تماشا نکرده اید حتما نام Game of Thrones(که بسیاری آن را با نام بازی تاج و تخت میشناسند) را میشناسید. خیلی ها این روز ها درباره فصل آخر این سریال فوق العاده که دقیقا یک هفته بعد در تاریخ 26 فروردین ماه سال 1398 قرار است پخش شود حرف میزنند و ایده های خود را درباره نحوه پایان یافتن داستان بیان میکنند.

 

نگاهی کلی به سریال

حدود دو سال از پخش فصل 7 این سریال گذشته و طرفداران الان تشنه ی قسمت جدید هستند! این موضوع را میتوان از بحث های طرفداران در شبکه های اجتماعی متوجه شد، شبکه HBO نیز بیشتر از طرفداران هیجان زده است! زیرا تمام این دو سال را مشغول آماده سازی، فیلم برداری و ایده پردازی بوده است و تمامی این کار ها بسیار هزینه بر بوده است. شبکه HBO منتظر است تا سرمایه ای که روی این سریال گذاشته است نتجیه دهد و مزد زحمات خود را بگیرد. فصل آخر این سریال برای شبکه شبکه سازنده یک پایان نیست بلکه شروع عصر جدیدی میباشد! چرا که گفته میشود قرار است یک اسپین آف از روی این سریال ساخته شود، شبکه سازنده به طور رسمی این خبر را تایید کرده است و اعلام کرده است که در حال بررسی داستان های مختلفی برای اسپین آف میباشد.

 

در آخر داستان چه اتفاقی رخ میدهد

قبلا ما در یک مقاله ای به بررسی چندین سناریو احتمالی پرداخته ایم، برای مطالعه این مقاله اینجا کلیک کنید. ولی امروز یک ایده جدید به ذهنم رسیده است که مقاله قبلی به آن اشاره نکرده بودم.اگر یادتان باشد در قسمت پایانی یورون گریجوی به جان اسنو میگوید که آیا آنها(مرده ها و وایت واکر ها) میتوانند شنا کنند؟ و جان هم در جواب به او میگوید که خیر! ولی در دقایق پایانی سریال یک اتفاق خاص رخ داد! و آن هم این بود که نایت کینگ صاحب اژدها شد وحالا میتواند به جای شنا کردن پرواز کند!

من فکر میکنم که نایت کینگ در اولین اقدام به سوی پایتخت پرواز میکند و آنجا هم ارتشی برای خود دست پا میکند و جان اسنو و دنریس تارگرین را محاصره میکند. سرسی نیز که خودش احساس خطر کرده است با نیرو هایی که از اسوس آورده است با نایت کینگ وارد جنگ میشود. تیم جهان ساب مثل همیشه آماده است تا در کم ترین زمان ممکن زیرنویس این سریال را آماده کند، برای دانلود زیرنویس فصل 8 Game of thrones کلیک کنید.1,523 مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.